Bir Sayfa Seçin

30 Yaşında Olsanız Bile Boy Uzatmak Hayal Değil

Kısa boylu kişilerin en büyük kompleksleridir boyları. İnsanlar, genelde bunun genetik olduğunu kabul edip hayatlarına devam ederler. Peki, genetiğin aslında o kadar önemli bir faktör olmadığını ve yaşınız ne olursa olsun boyunuzu uzatabileceğinizi söylesek?

Biliyoruz, inanması biraz zor geliyor. Ama size ne tonlarca para harcayacağınız cerrahi müdahaleler sunuyoruz ne de vücut kimyanızı bozacak ilaçlar. Ayakkabılarınızın tabanlarına yerleştireceğini gizli topuk seçenekleriyle hayallerinizle de oynamıyoruz. Bizim sunduğumuz seçenekler boyunuzu gerçekten uzatacak çözümler.

Bazı sporları yaptığınızda boyunuzun uzayacağına dair bilgiler duymuşsunuzdur. Bunların hepsi doğru değil tabii ki, ama yapılan bazı hareketler vücut duruşunuzu düzelttiği için ister istemez boyunuz birkaç cm uzuyor. Küçükken basketbol oynayamamak ya da yeterince süt içememek gibi bahaneler artık geçerli değil. Spor ve beslenme gerçekten önemli iki faktör. Ancak sadece basketbol gibi bir sporu tek başına yapmak veya küçük yaştaki çocuklara sabah akşam süt içirmek boy uzamasına tek başına etki eden uygulamalar değildir. Basketbol milli takımımızda bile uzun boylu sayılmayacak oyuncularımız mevcutken tek bir sporun boyu uzattığı düşüncesi çok da doğru olmaz.

Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor?

Düzenli bir hayatınızın olması öncelikli faktör… Egzersizlerinizi düzenli olarak yapılmaya, beslenmenizi bünyenizi sağlamlaştıracak nitelikte tutmaya ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

Boyunuzdan memnunsanız nadir şanslı insanlardansınız demektir. Ancak boyunuz kısaysa ve bunu kaderiniz olarak kabullenmişseniz bu kaderi değiştirmeniz için size bir şans veriyoruz.

Hızlı Boy Uzatma Programına Güvenin

Kısa boyundan şikâyetçi olan insanların dertlerine derman olmak için California State University bir araştırma başlatmış. Bu araştırmayı ise Tim Hobbs ilerletmiş. Diğer bir deyişle, tüm incelemeler, araştırmalar, yönlendirmeler bilimin ışığı altında gerçekleştirilmiş.  Bu durumda Hızla Boy Uzatma programını uygulamak için en olması gereken şeyi mümkün kılıyor, o da güven!

Hızlı boy uzatma programını uygulamak isteyenler için heveslerini boşa çıkarmamak adına en ayrıntılı şekilde tüm yapılması gerekenler hakkında kitabımızda bilgi veriliyor. Boş hayallerle kimsenin canını sıkmak istemeyiz, sorunlarınıza çözüm bulmak bizim amacımız. Hazırladığımız program ile hızlı bir şekilde yapmanız gereken egzersizleri resimlerle anlatarak size yardımcı oluyoruz. Kitabı satın aldıktan sonra sizden kitabı inceleyerek okumanızı hatta kendinize uygun notlar almanızı istiyoruz. Gündelik işlerinize göre programınızı oluşturduktan sonra yapmanız gereken tek şey istikrarlı bir şekilde programınızı uygulamak.

Egzersiz İçin Ne Kadar Zaman Ayırmalısınız?

Çalışanlar, okuyanlar vb. herkesin farklı meşguliyetleri vardır. Sunduğumuz programlarda günde ortalama bir saatinizi vereceğimiz egzersizlere ayırmanızı öneriyoruz. Ancak herkes bunu yapabilecek kadar boş vakte sahip olmayabilir. Yorgunsanız egzersizleri de yapmak istemeyebilirsiniz. Ancak size sunduğumuz bazı hareketler hem vücudunuzu zinde tutacak hem de boyunuzun uzamasına imkân sağlayacak. 20 dakika bile olsa hareketleri uygulamanızı öneriyoruz. Haftalık olarak programlarınızı çıkarın ve her hafta 1 gün mutlaka dinlenmek koşuluyla 6 gün eksiksiz bir şekilde egzersizlerinizi yapın. Hareketleri başta olması gerektiği gibi yapamayabilirsiniz, zorlanabilir, yorulabilirsiniz. Yılmayın. Boyunuzu uzatmak emek isteyecektir. Biz sizlere boyunuzun uzaması için yapabileceğiniz en basit çözümü sunuyoruz. Birkaç gün egzersizleri düzenli olarak yaptığınızda sonraki günlerde bedeniniz bu egzersizlere devam etmeniz için zaten sizi uyaracak. Bir noktadan sonra boyunuzu uzatmak için başladığınız bu programa zevkle devam etmeye başlayacaksınız.

Tüm bu bilgiler sürekli elinizin altında olsun istiyorsanız Hızlı Boy Uzatma Programını siz de arşivinize ekleyin.

hızlı boy uzatma programı kitabı