Bir Sayfa Seçin

boy uzatma formülü kitabı okuBoy Uzatma Formülü Kitabı PDF İndir

Boy uzatma formülü kitabı PDF indir kelimesini yazarak Google’da arama yapmanız artık boy uzatma konusunda yeterince bilgiye sahip olduğunuzu ve kitabı indirme konusunda ne kadar istekli olduğunuzu gösteriyor.

Sitemizin ziyaretçileri bize mesaj göndererek boy uzatma formülü kitabının ücretsiz sürümünü ya da ucuz versiyonunu PDF olarak indirmeyi  istediklerini açıkça söylüyorlar. Aslında bunu oldukça riskli bir durum olarak değerlendiriyoruz.

Bunun sebebini açıklamaya geçmeden önce indirim versiyonu üzerinde biraz duralım, daha sonra orijinal olmayan versiyonun ne gibi dezavantajları olduğundan ve bu konuda “Ağzı Yananların” paylaştıklarını sizlere aktaralım.

Boy Uzatma Formülü Kitabı Hakkında Önemli Açıklamalar:

Bildiğiniz gibi bugüne kadar yapılmış tüm iyi işler bir şekilde taklit edilmiş ya da edilmeye çalışılmıştır. İyi hizmet satmak ya da iyi ürün üretmek müşteri memnuniyetinin yarısı demektir. Satış sonrasında da müşterinin memnun olması çok önemlidir. Büyük firmalar ya da iyi ürünler ancak bu şekilde ayakta kalırlar.

Söz konusu kitabın ücretsiz ya da ucuz versiyonları internette bir şekilde ortaya çıkıyor veya çıktığı söyleniyor. Ücretini ödediği halde kitaba ulaşamadığını söyleyen pek çok mağdur bize mesaj gönderdi.

Şimdi orjinal satış sitesi dışında yapılan  alışverişin sakıncalarını açıklayalım:

 • Sadece PayPal üzerinden ödeme alınan bu tür sayfalarda ödeme yaptığınız halde kitabın indirme linki tarafınıza gönderilemeyebilir ve geri bildirim için bir iletişim bilgisi de bulamayabilirsiniz.
 • Kitabın yeni versiyonlarından, güncellemelerden ve eklenen yeni videoolardan kesinlikle haberdar olamazsınız.
 • Almış olduğunuz PDF uzantılı dosya bir programla yürütülmektedir. Program içeriğiyle ilgili olarak danışmak istediğiniz konular olduğunda satış sonrası destekten alamazsınız.
 • Para iade garantisi kitabın yazarı tarafından verilmektedir. Paranız her zaman garanti altında.
 • Ücretsiz olarak dağıtıldığı söylenen dokümanlarla beraber bilgisayarınıza virüs alırsınız. Bilgisayarınıza giren bu virüslerle tüm özel bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenebilir.

Boy Uzatma Formülü PDF’i Orijinal Satın Almanın Avantajları:

 • Kredi Kartı bilgileriniz korunur.
 • Kitabı indirdikten sonra indirme konusunda info (at) odaklipazar.com adresinden yardım alabilirsiniz.
 • Kitapla ilgili güncellemelerden düzenli olarak haberdar edilirsiniz.
 • Kredi kartı, paypal, banka havalesi gibi ödeme yöntemleriyle kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.
 • Kitapla ilgili her türlü teknik desteği alabilirsiniz.
 • İndirdiğiniz dosya %100 güvenlidir.
 • Kitabı satın aldığınızda 60 gün para iade garantisi otomatik olarak başlar.

Boy Uzatma Formülü Kitabını Kullanan Neredeyse Herkes Memnun Kaldı!boy uzatma formülü kitabı oku

E-kitap hakkında sadece bir tane olumsuz e-mail aldık. Bu maili gönderen kullanıcı, hareketleri yapacak zamanının olmadığından söz ederek boy uzatmak için biraz emek vermek gerektiğini düşünüyor.

BURAYA tıklayarak boy uzatma formülü kitabını birkaç dakika içerisinde indirebilirsiniz.

Benzer Konular: