Bir Sayfa Seçin

Boy Uzatma Formülü Pdf Kitabı

Boy kısalığı sorununuz mu var? Boyunuz istediğinizden daha kısa olduğu için kendinizi mutsuz mu hissediyorsunuz? O halde son zamanlarda internette bir fenomen haline gelen “Boy Uzatma Formülü Pdf” adlı kitapla tanışma vaktiniz geldi demektir.

Duyduklarınız inanılmaz gelebilir ama bunlar şaka değil, tamamen gerçek!

Bu kitap boy uzatma konusundaki tüm ezberleri bozan, okuyuculara boy kısalığının aslında çözülebilecek bir problem olduğunu kanıtlayan, pdf formatında bir e-kitaptır.

Doğuştan gelen bazı özelliklerimiz, çocukluğumuzdan itibaren süregelen yeme alışkanlıklarımız ve yeterli ölçüde uyuyup uyumamamız boy uzunluğumuzu belirleyen en önemli etkenlerdir.

Boyu uzunluğumuzu ancak sportif aktivitelerle, ergenlik dönemimiz bitinceye kadar arttırabiliriz. Spor yaparak, süt içerek, düzenli beslenerek… Ergenlik döneminden sonra is boy uzaması durur, öyle değil mi? Çünkü bize öyle öğretildi.

Şimdi senden tüm bildiklerini unutmanı ve birazdan söyleyeceklerime odaklanmanı istiyorum.

20 yaşından büyük olsan bile boy uzatmak için önünde alternatif bir yol var. “Boy Uzatma Formülü” pdf kitabında anlatılan egzersiz hareketleri ve beslenme programı ile daha uzun boylu olmak artık sizin için bir hayal olmayacak.

Boy Kısalığının Nedenleri:

Boy kısalığı sorunu, ilk bakışta gözümüze çok önemli bir sorun değilmiş gibi görünebilir. Ancak kısa boylu olmak insana, hem iş hayatında hem de özel hayatında  pek çok dezavantaj getirir. Sırf kısa boylu olduğu için karşı cins tarafından pek rağbet görmemek, kariyer hayatında önemli mevkilere yapılan atamalarda eğitim, deneyim gibi tüm özelliklerinizin denk olduğu bir kişinin sadece boyunun sizden uzun olması nedeniyle sizi geride bırakması gibi pek çok dezavantaj…

Boy kısalığı iş ve aşk hayatını doğrudan etkiliyor!

Sadece genetik faktörü, yetersiz beslenme veya yetersiz uyku nedeniyle boyumuz kısa kalmaz. Boyumuzun kısa görünmesinin bir diğer nedeni de duruş bozukluklarıdır. Bir sürü nedenden dolayı omurgamız dik durmamaya alışır ve bu da boyumuzu olduğundan birkaç cm kısa gösterir.

Boy Uzatma Formülü ile Boy Kısalığından Nasıl Kurtulacaksınız?

Boy kısalığı çözümü olmayan bir sorun değildir ve ergenlik yıllarını geride bırakmış olsanız dahi boyunuzun yaklaşık 6 cm’e kadar uzama şansı vardır. Her şeyden önce bilimsel veriler ışığında ortaya çıkarılan bu gerçeği kabul etmelisiniz.

Türkiye’de insanların büyük çoğunluğu duruş bozukluğuna sahiptir. Bunun nedeni çocukluktan itibaren spor faaliyetleriyle yeterince ilgilenmemek ya da hep eğik durmayı sağlayan yetiştirilme tarzı bile olabilir. Ayna karşısına geçip kendinizi dikkatle incelerseniz, sizde de duruş bozukluğu olduğunu görebilirsiniz.

Omurganın yapısını etkileyen bu bozukluğu gidermek, boy uzatma formülü kitabında anlatılan tekniklerle artık mümkündür. Böylece duruş bozukluğu sorununuzu bu kitap sayesinde gidererek birkaç cm uzamanız mümkündür.

Boy uzatma formülü kitabında uyulması gereken beslenme programı ile birlikte uygulayacağınız boy uzamasını sağlayan çok etkili egzersizler yer almaktadır. Bu egzersizleri ve beslenme programını ciddiyetle, kararlılıkla uygulayıp bir süre sonra yeniden ayna karşısına geçtiğinizde, görünümünüzdeki dikkat çekici değişimi hemen fark edeceksiniz.

Sadece siz değil etrafınızdaki herkes, kendiniz için yaptığınız bu kalıcı değişikliği mutlaka fark edecek.

Öğreneceğiniz doğal teknikler sayesinde daha uzun boylu olmaya ve hayatınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Boy Uzatma Formülü Kitabını Hemen Oku!

Boy uzatma formülü kitabını okumak için daha fazla vakit kaybetmenize gerek yok. Bu kitap pdf formatında bir e-kitap olduğu için vereceğimiz linkten kitabı indirdikten sonra, bir bilgisayar, cep telefonu ya da tablet yoluyla kitabı okuyabilirsiniz.

Üstelik %100 para iade garantisi de söz konusu.boy uzatma formülü kitabı

Kitaptan memnun kalmazsanız paranızın tamamını iade alabilirsiniz.

Boy uzatma tekniklerinin anlatıldığı Boy Uzatma Formülü Pdf kitabını hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken BURAYA tıklamak!

Daha uzun boylu, daha mutlu günler sizi bekliyor!

Kitabı indirmek için tıklayın: Boy Uzatma Formülü