Bir Sayfa Seçin

Boy Uzatma Hapları İşe Yarar Mı? – Hızlı Boy Uzatma Yöntemi

boy uzatma hapları işe yarar mıKısa boylu olmak eminim birçoğunuzun en büyük kabuslarından bir tanesi. Bunu nereden mi biliyorum? Çünkü ben de geçmişte kısa boylu olduğum için büyük sıkıntılar yaşamış biriyim. Ailenin zayıf genetik yapısı, ergenlik döneminde yetersiz beslenme sonrasında boyunuz istediğiniz şekilde uzamaz ve kısa boylu olmaya mahkum olursunuz.

Ergenlik döneminin sona ermesinin ardından artık normal yollarla boyunuzun tekrardan uzamayacağına ikna olup boy uzatıcı yöntemler araştıramaya başlarsınız. İnternette bu konuda araştırma yaptığınızda karşınıza ilk çıkan yöntem boy uzatma haplarıdır.

Ve can alıcı soru geliyor:

Boy uzatma hapları gerçekten işe yarıyor mu?

İnternette boy uzatma haplarını araştırdığınız zaman bir sürü siteyle karşılaşacaksınız. Bu sitelerin genelinde kendilerini uzman olarak tanıtan kişiler birçok bilimsel kelime ile süslü tanıtım yazılarını karşınıza çıkartacak ve haplarının sizleri her zaman arzu ettiğiniz uzun boyu sunacağını söyleyeceklerdir. Sizler de büyük ihtimalle bu laflara inanarak hapları almak isteyeceksiniz.

Hapları incelediğiniz zaman bunları set halinde satın almanız gerektiği söyleniyor. Sizler de birkaç yüz lira vererek boyunuzu uzatacağınızı hayal ediyor ve bu hapları alarak kullanmaya başlıyorsunuz. Günümüzde birçok farklı hastalık için üretilen ilaçların birçoğunun içerisinde bitkiler bulunur. Ancak bu ilaçlar insanlara sunulmadan önce uzun süreler boyunca deneyler ve incelemelere maruz kalır. Yani normali budur.

Ancak boy uzatma ilaçlarında bu tarz testler ile alakalı hiçbir bilgi edinilemiyor. Bunlar söylenmese de kesinlikle yan etkisi olmadığı her seferinde sizlere iletiliyor. Bu kanıya nereden ulaşıldığı ise ne yazık ki bilinmiyor. Halbuki sizlerin boyunuzu uzatacağına inanarak kullandığınız o hapların içerisindeki maddelerin yan etkilerine baktığınız zaman böbrek fonksiyon bozuklukları, karaciğer bozuklukları, nörolojik bozukluklar, hipotansiyon, psikiyatrik bozukluklar ve alerjik reaksiyonlar gibi oldukça ciddi sorunların ortaya çıkabileceğini görmeniz mümkün.

Bunları ortaya çıkarmak içinse yalnızca boy uzatan hapların içinde olduğu yazan maddelerin isimlerini internete yazmanız yeterli oluyor. Dolayısıyla boy uzattığını iddia eden bu hapları gece gündüz sürekli olarak tüketseniz bile boyunuz kesinlikle uzamayacaktır.

Doktorlar Boy Uzatma Haplarına Karşı Uyarıyor!

Son dönemlerde bu tarz hapları tüketerek sağlıklarına ciddi oranda zarar veren insanların sayılarında ciddi bir artışın meydana gelmesi sonrasında ise artık doktorlar pek çok alanda gerekli uyarıları yapmaya başladı. Sağlıkla alakalı var olan bilgisizlik sonrasında temeli olmayan bu haplardan dolayı her sene binlerce kişinin boylarını uzatmak yerine sağlıklarına ciddi zarar verdiklerini söyleyen doktorlar, herkesi bu haplara karşı uyarıyor.

Ve şimdilerde artık Sağlık Bakanlığı da gerekli önlemleri almaya başladı. Özellikle de bazı kişiler sattıkları bu hapları 12 yaşından büyük çocuklara tavsiye ettiği için çocuklarda bazı sağlık sorunları oluşabiliyor. Yani çocukluk döneminden itibaren bağışıklık sisteminizin çökmesi adına ellerinden geleni yaparak sizleri süslü sözlerle kandırmayı düşünüyorlar. Halbuki boyunuzu uzatmak adına ilaçların arkasına sığınmanız gerekmiyor. Çünkü boyunuzu uzatmak adına öncelikli olarak yapmanız gereken şey, doğal boy uzatma egzersizleri yapmaktır.

Doğal Boy Uzatma Egzersizleri Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içerisinde yer alan egzersizler sayesinde tahmin ettiğinizden de kolay bir şekilde boyunuzu uzatabileceksiniz. Üstelik bunun için binlerce liralık masraf yapmanıza hiç gerek yok.

Tek bir kitap sayesinde tahmin ettiğinizden de kısa süreler içerisinde, yıllardır kendinizden nefret etmenize neden olan kısa boy probleminden kurtulacaksınız. Hızlı Boy Uzatma Programı kitabını size tavsiye etmemin en önemli nedeni ise vücudunuza hiçbir yabancı maddeyi yaklaştırmadan boyunuzu uzatmaya imkan tanıması. Şimdiye kadar 100’lerce insan egzersizler sayesinde boyunu uzatmayı başardı. Eğer sen de bunu başarmak istiyorsan Hızlı Boy Uzatma Programını inceleyebilirsin. İncelemek için tıklayın.

hızlı boy uzatma programı kitabı