Bir Sayfa Seçin

Boyunu Uzatarak Özgüven Kazan

Yapılan anketlere göre her cins karşı cinsin uzun boylu olanlarını daha çekici buluyor. Belki sen de aynada kendini birkaç cm daha uzun görsen daha mutlu olacaksın. Bu mutluluk da sana hayatının her alanında gerekli olan özgüveni sağlayacak. Ayakların yere daha sağlam basacak. Kaç yaşında olduğun hiç önemli değil; yapacağın egzersizlerle boyunu uzatma imkânına sahipsin.

Yerçekimine Savaş Açıyoruz!

Bir yetişkin olarak artık boyunu uzatamayacağını düşünüyor olabilirsin. Senin gibi birçok insan var, bu konuda yalnız değilsin. Çoğu kişi bunun çözümünü arıyor ve karşısına çıkan değişik, acılı operasyonları görünce korkuyor. Cerrahi müdahaleye gerek yok boyunuzun uzaması için. Okuduğunuza inanabilirsiniz, yerçekimine karşı yapacağınız egzersizlerle, boyunuzu uzatabileceğinizi söylemeye çalışıyoruz.

Yerçekimi vücudunuza baskı uyguladığı için bir noktadan sonra boyunuzun uzaması durmaktadır. Siz bir müdahale yapmadıkça da boyunuzun kendiliğinden uzaması gibi bir durum söz konusu değildir. Kitabımız ile sizin yapmanız gereken müdahaleleri teker teker dile getiriyoruz. Her gün yapacağınız egzersizler var ve yapacağınız bu egzersizlerle oldukça olumlu sonuçlar alacağınızı garanti ediyoruz.

Neden Kısa Boylu Olduğunuzu Araştırdınız Mı?

Kısa boylu olmanızın sebebi genelde genetik yapıdan kaynaklanır. Ancak tek etken bu değildir. Yeteri kadar uyumamak ve uyku düzensizlikleri de boyun uzamasına negatif etkiler. Sırtınızın dikliğini sağlayan omurganızın yanlış duruşlar sebebiyle sizi kamburlaştırması da boyunuzu kısa gösterecektir. Şimdi ayna karşısına geçin ve dik durun. En azından birkaç cm daha uzun gözüküyorsunuz değil mi? Bu duruşu hayatınızın her aşamasında uygulamaya çalışmak oldukça yorucudur. Yıllarca omurganız duruş bozuklukları yüzünden şeklini kaybetmiştir ve her dik durma çabanızda gereksiz bir ağrı hissedersiniz. Sonuç olarak da pes edersiniz. Size sunduğumuz egzersizler hem duruş bozukluklarınızı düzeltecek hem de göğsünüzü gererek dolaşmanıza olanak verecek. Hem de artık ağrı çekmeden!

Beslenme alışkanlıklarının yanlış olması sadece kişilerin boyunu değil sağlığını da etkileyen önemli bir husustur. Düzgün beslendiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, fit bir vücudunuz da olabilir. Ancak gerçekten doğru beslendiğinize emin misiniz?

İşiniz, okulunuz, sevgiliniz, arkadaşınız, sorun üstüne sorun yaratabilir hayatınızda. Haliyle stresle dost olmuş bir yaşam sürdürüyorsunuz. Yarattığınız stresin bile boyunuzun uzamamasında etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Artık biliyorsunuz ama yine de stres olmaktan kaçamıyorsunuz. Size bir sır verelim; eğer egzersiz yapmayı düzenli olarak hayatınıza alırsanız gün içerisinde yaşadığınız tüm stresin yok olduğunu göreceksiniz. Günleriniz daha verimli ve daha zinde geçmeye başlayacak. Stres yapmanıza sebep olan her şeyle rahatça baş edebileceksiniz. Bunun yanında boyunuzda uzayacak

Ben zaten düzenli egzersiz yapıyorum ama hala boyum kısa diyenlerdenseniz size sunduklarımız şu şekilde açıklayalım. Bizim sunduğumuz egzersiz programı özellikle boyunuzun uzamasına yardımcı olarak hazırlanmış egzersizlerden oluşuyor. Düzenli olarak kitabımızda yer alan egzersizleri yaptığınız da her hafta boyunuz biraz daha uzayacak. Minimum 3 cm maksimum 10 cm kadar uzama miktarlarına, size sunduğumuz egzersizleri açıklamalarımızı es geçmeden yaptığınız takdirde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Egzersiz yaptığınız düşünüyor olabilirsiniz ama yanlış yapıyor olabilirsiniz bir de bunları deneyin. Kaybedecek neyiniz var? Aksine kazanacağınız birkaç cm vücudunuzda sizi bekliyor. Bedeninizi harekete geçirmek için yapmanız gereken tek şey haftada 6 gün en az 20 dakika ayrıntılı olarak göstermiş olduğumuz egzersizleri uygulamak.

Boyunuzu uzatmak için gerekli olan bilgilerin hepsi Hızlı Boy Uzatma Programında adım adım anlatılmış durumda. Kitabı alıp iyice inceleyin ve hemen egzersizlere başlayın.

İncelemek için tıklayın.