Bir Sayfa Seçin

Evde Boy Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

evde boy uzatma yöntemleri nelerdirBoy kısalığı bazı insanlar için problem değilken bazı insanlar için hayat mahveden çok önemli bir sorundur. Burada kendine şu soruyu sor:

Boy kısalığı benim için önemli bir sorun mu?

Eğer cevabın evetse ekrana yaklaş ve dikkatle birazdan söyleyeceklerimi okumaya devam et.

Boy kısalığından dolayı mutsuz olan bir insan doğal olarak en hızlı şekilde boyunu nasıl uzatabileceğini araştırmaya başlar. Araştırmaları sonucunda bazı yöntemler keşfeder ve büyük bir hevesle bunları denemeye başlar. Ancak her seferinde sonuç hüsrandır.

Bu olumsuz durumun pek çok farklı sebebi bulunuyor. Bunlardan ilki, yapılacak işlemlerin hatalı olması. Yani sen odaklanman gereken esas noktaya odaklanmayıp, ufak noktalar üzerinde vakit kaybedersen sonuç yine hüsran olacaktır. Peki boyunu uzatmak için odaklanman gereken esas nokta nedir?

Boy Uzatmak İçin Dikkat Etmen Gereken En Önemli Nokta:

Boy uzamasını sağlayan etkenlerin başında büyüme hormonunu tekrardan aktif hale getirmek geliyor. Bu hormon belirli bir dönem boyunca sorunsuzca çalışır. Daha sonra yıllar geçtikçe vücuttaki büyüme hormonu miktarı azalır ve boy uzaması yavaşlamaya başlar.

Boy uzaması için yapılacak işlemlerde amaçlanan esas nokta bu hormonu tekrardan aktif hale getirmektir. Boy uzatma konusunda insanların akıllarına ilk olarak gelen çözümlerden bir tanesi şüphesiz ki ameliyat yöntemidir.

Ameliyatın %100 kesin sonuç getirdiği söylense de ne yazık ki ameliyat sonrasında sonuçlar istenilenin tam aksine gerçekleşebiliyor. Yani kişiler çok yüksek meblağlar ödeyerek ameliyat olduktan sonra yine de istediklerini elde edemiyorlar. Elde etseler bile bu süreç çok ağrılı ve sızılı geçebiliyor.

O nedenle son dönemlerde ameliyatlar yerini evde boy uzatma egzersizlerine bırakmaya başladı. Bu egzersizler sayesinde insanlar boylarının 10 cm kadar uzadığı söyleniyor. Peki, bu egzersizler gerçekten işe yarıyor mu?

Boy Uzatma Egzersizleri %100 İşe Yarıyor mu?

Boyunun kısa olduğunu düşünen ve bu konuda bir şeyler yapmak isteyen kişilerin ilk olarak basit egzersizler ile işe başlaması gerekiyor. Bunlar temel olarak esneme, gerilme ve bara asılma hareketleridir. Ancak bunlar arasında en etkili olanı tabi ki bara asılma hareketidir.

Bara asılma hareketi nasıl yapılır?

Parktaki demirlerden birine ya da eve kuracağın barfiks demirine asılarak vücudundaki tüm eklemleri uzatacaksın. 15’er saniyelik setlerle toplamda 5-10 dakika arası asılman gerekiyor.

Bu egzersiz boyunu uzatma konusunda sana büyük fayda sağlayacak.

Asılma hareketi ilk başlarda vücutta ufak ağrılara sebep olabilir. Çünkü normalde vücut bu tarz egzersizlere alışmamıştır. Bundan dolayı da egzersizi uyguladıkça kaslarda yorulmalar olur ve ağrılar oluşur. Sonrasında ise zaman geçtikçe vücut bu egzersizlere alışmaya başlar.

Boy Uzatma Süreci Nasıl İşler?

İlk başlarda kişiler evde boy uzatma egzersizlerini yaparken boyunun uzadığını düşünür ve bundan mutluluk duyar. Ancak sonrasında bu uzamanın yalnızca 1-2 cm olduğu fark edilir.

Bunun nedeni ise boy uzatma egzersizlerinin tahmin edilenden çok daha ciddi bir iş olması ve bilinçsizce yapılan egzersizlerin kişilere istediklerini vermeyeceği gerçeğidir.

Bu nedenle yapmanız gereken şey, bir rehber eşliğinde bu egzersizleri uygulamaktır. Bu rehberin ismi de Hızlı Boy Uzatma Programı’dır.

Boyunu doğal yollar ile uzatmak istiyorsan ameliyat yerine egzersiz yöntemini tercih etmeli, sağlıklı bir şekilde boyunu uzatmalısın. Vücudun doğal dengesini koruyarak boyunu uzatman hayatına daha olumlu bir katkı sağlayacaktır.

Evde Hızlı Boy Uzatmak İçin Tavsiye:

Binlerce kişi üzerinde yapılan boy uzatma araştırmaları sonrasında ortaya çıkartılan Hızlı Boy Uzatma Programı kitabı ile birlikte artık vücudundaki büyüme hormonu üretimi %300’e kadar artacak. Özel olarak hazırlanan egzersiz programı eklem ve kemik boyun uzayacak.

Kitabın içinde verilen teknikler ve tavsiyeleri uyguladığın zaman hızlı bir şekilde boyunun uzadığını fark edeceksin.

Hemen hareket geçmek, bugün boyunu uzatmaya başlamak istiyorsan buraya tıklayarak Hızlı Boy Uzatma Progamını inceleyebilirsin.

hızlı boy uzatma programı kitabı