Bir Sayfa Seçin

Refleksoloji ile Boy Uzatma – Hızlı Boy Uzatma Programırefleksoloji yöntemi

Boyunu uzatmak adına araştırma yapanların birçoğu bunu çeşitli haplar ve takviye ilaçlarla gerçekleştirmeyi düşünse de aslında bütün iş vücudun kendisinde bitmektedir. Dolayısıyla kullanacağınız ilaçların hiçbiri size istediğiniz uzun boyu sunmayacaktır. Bunun yerine size önereceğim yöntem refleksoloji yöntemini araştırmaktır.

Boy uzatmak için önemli bir kural vardır:

Tıpkı Hızlı Boy Uzatma Programı kitabında da anlatıldığı üzere vücuttaki büyüme hormonu miktarı arttırılırsa boy otomatikman uzar.

Peki vücuttaki büyüme hormonu miktarını nasıl arttırırız?

Beyin sizin de bildiğiniz gibi sinir sisteminin kalbidir. Sinir sistemi etkin bir şekilde kullanıldığı zaman büyüme hormonları hipofizi tetikler ve böylece boy uzamaya başlar. Hipofiz, büyüme hormonu olarak da bilinen growth hormonunun salgılanmasından sorumlu olan bir bölgedir. Hipofizin uyarılması demek, daha fazla hormon salgılanmaya başlaması anlamına gelecektir. Böylece metabolizma hareketlenecek ve doğal büyüme süreci de tekrardan başlamış olacaktır.

Herkesin de bildiği gibi büyüme ergenlik çağında 12-18 yaşları arasında en yüksek noktaya ulaşır ve sonrasında da yavaşlamaya başlar. Dolayısıyla refleksoloji biliminden maksimum fayda sağlayacağınız yaş aralığı 12-18’dir.

Fakat bu 18 yaşından sonra uzayamayacağınız anlamına gelmiyor. Refleksoloji bilimini kullanarak 18 yaşından sonra da büyüme hormonu salgılayan bezi tekrar aktif hale getirebilir, boyunuzu uzatmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik refleksolojiyi uygulamak için kısa boylu olmak gerekmiyor. Uzun boylu olsanız bile kendi boyunuzu ya da çocuğunuzun boyunu daha fazla uzatabilirsini. Nasıl mı?

Yukarıda da söylediğim gibi vücuttaki büyüme hormonu salgılayan bezi tetikleyerek…

Bir Üniversite Araştırmasına Göre:

Toplum içindeki insanların %97’si büyüme hormonunun boy uzaması için ne kadar etkili olduğunu biliyor. Ancak insanların pek çoğu büyüme hormonunu ergenlikten sonra nasıl aktif hale getireceğini bilmiyor.

Bizim görevimiz bu konuda insanları bilgilendirmek…

Üstelik boyunuzu uzatmak için yüksek meblağlar ödemeye hiç gerek yok. Size oldukça ucuz bir yöntem tavsiye edeceğim:

Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içinde yer alan boy uzatma egzersizlerini uygulayarak vücudunuzdaki büyüme hormonu miktarını arttırabilirsiniz.

Eğer ki kısa boylu olmak hayatınızı olumsuz olarak etkiliyorsa, bu durumdan sıkıldıysanız, size bir tavsiyem var. Yüksek meblağlarda ödemeler yaptıktan sonra sizin isteklerinizi karşılamayacak yöntemleri kullanmak yerine Hızlı Boy Uzatma Programı kitabının içinde yer alan boy uzatma egzersizlerini uygulamak…

Kitabın içerisinde yer alan noktaların her biri, daha öncesinde bu konuda uzman kişiler tarafından uzun süreler boyunca araştırmalar yapılarak size sunuldu. Burada en etkili boy uzatma tedavisini öğreneceksiniz.

Kompleks ve doğal bir tedavi yöntemiyle en kısa sürede boyunuzu uzatmanız hedefleniyor. Öncelikli olarak yapılması gereken şey, büyüme hormonunu tekrardan harekete geçirmek. Bunun için hem beslenmenize dikkat edeceksiniz, hem uyku düzeninize dikkat edeceksiniz, hem de egzersizler yapmaya özen göstereceksiniz.

Dikkat! Vücudunuzdaki büyüme hormonunu arttırırken aynı zamanda vücudun dengesini de korumalısınız. Ve omurga eğriliklerinizi düzeltirken dikkatli olmalısınız. Doğru yöntemle bunu yapmalısınız. Omurga eğriliğini düzeltmek için kitabın içerisinde yer alan egzersiz programlarına harfiyen uymanız gerekiyor. Burada yapılacak tek bir eksiklik, programın bozulmasına neden olacak ve boyun kitapta söylenilen oranlarda büyümemesine yol açacak.

Yani yediklerinize dikkat ediyor ancak egzersizleri yapmıyorsanız; ne kadar uzun süre bu programı uygularsanız uygulayın fark etmez arzu ettiğiniz etkiye ulaşamayacaksınız.

Eğer söyleyeceklerimizi harfiyen uygularsanız boyunuzu en kısa sürede istediğiniz miktarda uzatabilirsiniz.

Hemen harekete geçin ve boyunuzu uzatmaya başlayın.

Kitabı okumak için tıklayın: Hızlı Boy Uzatma Programı

hızlı boy uzatma programı kitabı